O nás

Společnost SÁRY s.r.o. byla založena v r 1993. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba předmětů z plastů technologií vytlačováním na extruzních linkách a vstřikováním do forem. Tato výroba je v převážné míře zakázková. Naším vlastním výrobním programem je výroba obkladových profilů a některých vstřikovaných dílů (např. filmové krabice) . Výrobní zařízení tvoří nové moderní vstřikovací stroje a vytlačovací linky.

 

VÝROBA :


a) Vytlačované profily
Společnost je vybavena na výrobu malých a středně velkých profilů. Maximální šíře profilu je 100mm, , výška do 50 mm. Jsme schopni vyrábět profily z tvrdého i měkčeného PVC, polystyrenu a ABS. Máme zařízení na koextrudované profily, kdy je na jednom profilu možno aplikovat tvrdý a měkčený materiál, nebo materiál různé barvy. Barevná škála zpracovávaného materiálu je velmi široká a představuje 25 barevných odstínů včetně 3 metalických barev.
Zakázkovou výrobu začínáme spoluprací při návrhu profilu, technickou výrobní dokumentací, zajištěním výroby nástrojů a jejich odzkoušením.


b) Stroje pro vstřikované výrobky
Stávající počet vstřikovacích lisů je 8 ks a jsou to stroje poslední generace. Jedná se o značky ENGEL, KRAUSS MAFFEI, BATTENFELD a BOY. Všechny stroje jsou kategorie CNC což umožňuje výrobu technických výstřiků i z obtížně zpracovatelných materiálů při sledování kvality výroby. Velikost těchto lisů je v rozmezí uzavírací síly 30 až 320 tun, maximální hmotnost výrobku je do cca 1000 g.
Na těchto strojích můžeme provozovat i složité vstřikovací formy s pohyblivými jádry, s několika dělícími rovinami, s horkými vtoky ale také formy s hydraulicky vytáčenými jádry a hydraulickými tahači, formy se speciálním režimem atd.
Pro účely zpracování technických plastů jsme vybaveni sušárnami s molekulárními síty (rosný bod -35st.C) a temperačními přístroji pro temperaci nástrojů. Jsme schopni barvit materiály mícháním barviva kontinuálně přímo do stoje pomocí volumetrických dávkovačů.


c) Zpracovávané materiály
Zpracovávané materiály jsou dle požadavku zákazníka (PA6, PA66, ABS, PS, PP, PE, POM, PC, PTFE, TPE, PVC atd.). Maximálně se snažíme využívat tuzemských výrobců materiálů (Kaučuk Kralupy, CHZ Litvínov, Spolana-TIÚ Neratovice), ale zpracováváme i materiály zahraniční od výrobců BAYER, BERGMANN, BADA, BEGRA, VIPA, GM, BASF, HOECHST atd

 

 

 

Novinky

Novinka01[3].jpg

Novinka02.jpg

footer_newest01.jpg